Nawigacja

Osiągnięcia szkoły podstawowej 2015/16 Osiągnięcia gimnazjum 2015/16 Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 2015/16 Osiągnięcia sportowe I półrocze 2015/16 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej 2014/15 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2014/15 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2014/15 Stypendyści II półrocze sp Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 204/15 Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej 2013/14 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2013/14 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2013/14 Osiągnięcia sportowe szkoły podstawowej 2013/14 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2013/14 Stypendyści - II półrocze 2013/14 szkoła podstawowa Stypendyści - II półrocze 2013/14 gimnazjum Stypendyści szkoły podstawowej 2013/14 I półrocze Osiągnięcia sportowe szkoła podstawowa I półrocze 2013/14 Osiągięcia sportowe gimnazjum I półrocze 2013/14 Osiągnięcia uczniów klas I-III szkoły podstawowej 2012/13 Osiągnięcia uczniów SP 2012/13 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2012/13 Stypendyści SP I półrocze 2012/13 Osiągnięcia uczniów SP 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe SP 2012/13 I półrocze Stypendyści - I półrocze 2012/13 gimnazjum Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe gimnazjum w pływaniu 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2012/13 I półrocze Osiągnięcia sportowe SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów klas I-III SP 2011/12 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2011/12 Stypendyści gimnazjum 2011/12 Osiągnięcia sportowe gimnazjum 2011/12 Stypendyści - I półrocze 2010/11 szkoła podstawowa Najlepsi uczniowie 2010/11 SP Osiągnięcia uczniów szkoła podstawowa 2010/11 Osiągnięcia sportowe SP 2010/11 Stypendyści - I półrocze 2010/11 gimnazjum Osiągnięcia uczniów 2010/11 gimnazjum Osiągnięcia uczniów SP 2009/10 Osiągnięcia sportowe SP 2009/10 Stypendyści SP 2009/10 Najlepsi uczniowie 2009/10 SP Zajęcia feryjne 2009/10 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2008/09 Osiągnięcia uczniów gimnazjum 2007/08 Osiągnięcia gimnazjum 2006/07

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia szkoły podstawowej 2015/16

Rok szkolny 2015/2016

 

Osiągnięcia uczniów konkursy:

  • Finalista tematycznego Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie Witold Tomczyk
  • Finalistka XII Ogólnopolskiego Konkursu  „ Z poprawną Polszczyzną na co dzień”  Justyna Curyło
  • Finalista XXVI Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego Jakub Skowron
  • Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu „Losy Bliskich i losy Dalekich” - Adrianna Wolska
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej -„Młodzież zapobiega pożarom zajął Aleksander Zając
  • III miejsce w XI edycji Powiatowego Konkursu Przyrodniczym „Zwierzęta i ich środowisko” zajęła drużyna w składzie: Justyna Curyło, Jakub Skowron, Piotr Bartos
  • Wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Recytatorsko- Plastycznym „Wierzyć, to znaczy ufać kiedy cudów nie ma” dla Jakuba Skowrona
  • II miejsce w Powiatowym Międzyszkolny Konkursie Językowym kategoria język angielski zajął Piotr Bartos
  • III miejsce w Powiatowym Międzyszkolny Konkursie Językowym kategoria język angielski zajęli: Jakub Skowron i Witold Tomczyk
  • I miejsce w Powiatowym Międzyszkolny Konkursie Językowym kategoria język niemiecki zajął Gabriel Skubis
  • II miejsce w Powiatowym Międzyszkolny Konkursie Językowym kategoria język niemiecki zajęła Maja Staszewska
  • III miejsce w Powiatowym Międzyszkolny Konkursie Językowym kategoria język niemiecki zajęła Adrianna Wolska
  • Wyróżnienie w Powiatowym Międzyszkolny Konkursie Językowym kategoria język niemiecki otrzymali: Natan Kowalczyk i Dawid Nocoń.
  • Wyróżnienie w IX Edycji Diecezjalnego Konkursu „Moja Kapliczka” dla Piotra Bartosa
  • VI miejsce w Diecezjalnym Konkursie „ Święty Jan Paweł II – Patron Rodziny” w kategorii wiedza  zajął Jakub Skowron
  • I miejsce i tytuł „Mały Mistrz Ortografii Powiatu Olkuskiego” zajęła Julia Cofalik
  • Finalistka XVI edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego Jagoda Puz
  • I miejsce w XIV edycji Konkursie „Omnibus Powiatu Olkuskiego” zajęła w kategorii klas 3 Julia Cofalik
  • I miejsce w XIII Edycji Konkursu Matematycznego „Dexter” zajęła Jagoda Puz
  • II miejsce w XIII Edycji Konkursu Matematycznego „Dexter”zajęła Julia Cofalik

 

  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Zwierzęta i ich środowisko” zajęła Wiktoria Jarosz
  • II miejsce w V edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Jesień w lesie grzyby niesie” zajęła Natalia Głowania
  • II miejsce w XXI  Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MOK w Sławków zajęła Wiktoria Buchacz
  • I miejsce w Spartakiadzie Językowej- Konkurs plastyczny kl. I- III „British Festivals and Traditions zajęła Julia Bargłowska
  • III miejsce w Spartakiadzie Językowej- Konkurs plastyczny kl. I- III „British Festivals and Traditions zajęła Zuzanna Bargłowska
  • Wyróżnienie w Spartakiadzie Językowej- Konkurs plastyczny kl. I- III „British Festivals and Traditions otrzymały: Natalia Kuśnierczyk i Nikola Miedzińska.
  • I miejsce w VII Wojewódzkich Zawodach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Wieloboju Łączności o Puchar Małopolski LOP zajęła  drużyna w składzie: Bartosz Malczk i Jakub Piekoszewski. W klasyfikacji indywidualnej wśród chłopców I miejsce zajął Bartosz Malczyk, II miejsce Jakub Piekoszewski. W klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt I miejsce zajęła Magdalena Krawiec,     III miejsce Maja Labisko.
  • I miejsce w Diecezjalnym Konkursie „ Święty Jan Paweł II – Patron Rodziny” w kategorii praca plastyczna zajęła Julia Habrzyk
  • Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie „ Święty Jan Paweł II – Patron Rodziny” w kategorii praca plastyczna otrzymała Natalia Głowania
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczo – Łowieckiej „Myśliwy Przyjacielem Przyrody” dla Zespołu Szkół nr1 w Bukownie.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczo – Łowieckiej „Myśliwy Przyjacielem Przyrody” dla Macieja Ślusarczyka.
  • Wyniki IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych  „ Świetlik”:  4 nagrody - Amelia Feliksik, Lena Puz, Oliwia Margas, Wilktor Wasiak oraz 11 wyróżnień- Jakub Krzemień, Maja Michalik, Jakub Piekoszowski, Krzysztof Szlęzk, Jakub Baćmaga, Adrian Baldy, Filip Halcarz, Aleksandra Chruściel, Julia Cofalik, Igor Wasiak, Aleksander Zając.

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 1 w Bukownie
    Zespół Szkół nr 1 w Bukownie, ul. Szkolna 8, 32-332 Bukowno
  • 0-32-6421039

Galeria zdjęć